
Домкрат LAVITA ромб.2т
889 ₴
- Готово до відправки
- Код: LA 210120
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LAVITA LA 210120 - Механический домкрат
При эксплуатации автомобиля бывают ситуации с пробитиями шин, которые требует срочной замены колеса. В таких ситуациях домкрат наиболее необходимый бортовым инструментом, который поможет поменять колесо, осуществить необходимый ремонт автомобиля, или текущее техническое обслуживание. Механический ромбовидный домкрат LAVITA LA 210120 винтового принципа действия, имеет максимальную грузоподъемность 2 тонн, что вполне достаточно для легкового автомобиля. Переваг даного домкрата є значний робочий хід: висоту підйому 400мм, якої вистачає для заміни колеса і проведення огляду днища, і висоту підхоплення 110мм, що дає додаткову можливість працювати з машинами низького кліренсу. Корпус домкрата повністю виконаний з міцного металу, металева ручка для обертання штока має складываемую конструкцію. Домкрат має гумову підкладку для цілісності лакофарбового покриття і порогу автомобіля. Велика опорна поверхня запобігає бічне ковзання і забезпечує мінімальне вдавлення в грунт. За рахунок невеликої ваги, і простій конструкції легко експлуатується.
Основні переваги:
· Значний робочий хід і висота підйому
· Висока надійність і стійкість роботи
· Невелика вага 2,95 кг
· Можливість працювати з автомобілями низького кліренсу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavita |
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 400 мм |
| Висота підхоплення | 110 мм |
| Власна вага | 2.9 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Механичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 889 ₴

