
Домкрат пневматичний 4,2 т, 165-475мм, 3 подушки з укороченою ручкою 450мм Airkraft
8 325 ₴
- Готово до відправки
- Код: JP-3PRO-SH
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У продажу є пневматичні домкрати Airkraft (Італія), ціни уточнюйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airkraft |
| Країна виробник | Італія |
| Вантажопідйомність | 4200 кг |
| Висота підйому | 475 мм |
| Висота підхоплення | 165 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневматичний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 325 ₴

