
Колодки гальмівні передні HORT Lada Niva-2121 (HBP10021)
422 ₴
- Готово до відправки
- Код: HBP10021
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торгова марка "HORT", заснована німецькою компанією M-Tech Autoteile GmbH, з'явилася на ринку автокомпонентів 2009 року.
TM HORT під час виробництва продукції використовує новітні автоматизовані системи керування контролем якості та відвантаження продукції відповідно до вимог ISO/TS 16949, що дає змогу відстежувати всі етапи планування, підготовки та функціонування виробництва, виготовлення оснастки, випуск готової продукції.
Гальмівні колодки HORT призначені для забезпечення гальмування осей автомобіля. Випускаються колодки для дискових гальм і для гальм барабанного типу. Під час виготовлення гальмівних колодок TM "HORT" здійснюється добір оптимального складу суміші матеріалів для фрикційної накладки для забезпечення рівномірного зносу диска та колодки за будь-яких навантажень, що так само підвищує ресурс фрикційної пары.
Особливості та переваги:
- Ефективне гальмування навіть за високої температури колодок;
- У процесі гальмування знос гальмівних дисків і барабанів мінімальний;
- Довговічність, стійкість до агресивного середовища.
Гальмівні колодки TM "HORT відповідають вимогам європейського стандарту якості продукції ECE R90.
Використовується в автомобілях: Lada Niva 2121
OEM Lada 2121-3501090, 212133501090, 21213501090, 21 213 501 090
BOSCH 0986466601, 986 466 601
BREMBO P41002
TRW GDB265
Гальмівні колодки HORT призначені для забезпечення гальмування осей автомобіля. Випускаються колодки для дискових гальм і для гальм барабанного типу. Під час виготовлення гальмівних колодок TM "HORT" здійснюється добір оптимального складу суміші матеріалів для фрикційної накладки для забезпечення рівномірного зносу диска та колодки за будь-яких навантажень, що так само підвищує ресурс фрикційної пары.
Особливості та переваги:
- Ефективне гальмування навіть за високої температури колодок;
- У процесі гальмування знос гальмівних дисків і барабанів мінімальний;
- Довговічність, стійкість до агресивного середовища.
Гальмівні колодки TM "HORT відповідають вимогам європейського стандарту якості продукції ECE R90.
Використовується в автомобілях: Lada Niva 2121
OEM Lada 2121-3501090, 212133501090, 21213501090, 21 213 501 090
BOSCH 0986466601, 986 466 601
BREMBO P41002
TRW GDB265
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hort |
| Кросс-номери | BREMBO P41002; Bosch 986466601; LADA 212133501090; TRW GDB265 |
| Висота | 45 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 126 мм |
| Сумісність з моделлю | Niva, Nadeschda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HBP10021 |
| Вес | 1.2 |
| Датчик зносу | Без датчика зносу |
| Довжина | 126 |
| Кількість колодок в упаковці, шт | 4 |
| Сторона установки | Передній міст |
| Страна регистрации бренда | Німеччина |
| Товщина (мм) | 16 |
| Гальмівна система | Bendix |
Інформація для замовлення
- Ціна: 422 ₴

