
Барабан гальма (відбалансований) HD21 (1шт.) (HORT)
1 092 ₴
- Готово до відправки
- Код: HD2121
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТОРМОЗНІ БАРАБАНИ ТМ "HORT"
Барабанний гальма — це система гальм, яка складається з обертового барабана, де гальма притискується до його площини.
Тормозовий барабан — це порожнистий невисокий циліндр, прикріплений до мосту, де гальмуються колодки для зупинки коліс.
У процесі виробництва гальмових барабанів HORT використовують відпливи G3 000 з показником твердості 187-240HB.
Точність балансування дорівнює 800 грам.
Всі гальмові барабани ТМ HORT проходять багаторівневий контроль якості на обладнанні Carl-Zeiss (Germany), що забезпечує вашу безпеку і комфорт.
ОСОБЛИВОСТІ І ЗЛОЧИНСТВА ПРОДУКТА
•Барабани заздалегідь збираються і всі балансуються на стінці динамічного балансування.
•Ультразвуковий контроль прихованих дефектів відпливу.
•Виготовлено метод центрогонного лиття.
•Кожен барабан додатково обробляється антикорозійним складом.
Використання в автомобілях: Daewoo Matiz
OEM CHEVRET 96316636, 96318925, 96320387
DAEWOO 96316636
BOSCH 986477192
BREMBO 14939210
Барабанний гальма — це система гальм, яка складається з обертового барабана, де гальма притискується до його площини.
Тормозовий барабан — це порожнистий невисокий циліндр, прикріплений до мосту, де гальмуються колодки для зупинки коліс.
У процесі виробництва гальмових барабанів HORT використовують відпливи G3 000 з показником твердості 187-240HB.
Точність балансування дорівнює 800 грам.
Всі гальмові барабани ТМ HORT проходять багаторівневий контроль якості на обладнанні Carl-Zeiss (Germany), що забезпечує вашу безпеку і комфорт.
ОСОБЛИВОСТІ І ЗЛОЧИНСТВА ПРОДУКТА
•Барабани заздалегідь збираються і всі балансуються на стінці динамічного балансування.
•Ультразвуковий контроль прихованих дефектів відпливу.
•Виготовлено метод центрогонного лиття.
•Кожен барабан додатково обробляється антикорозійним складом.
Використання в автомобілях: Daewoo Matiz
OEM CHEVRET 96316636, 96318925, 96320387
DAEWOO 96316636
BOSCH 986477192
BREMBO 14939210
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hort |
| Кросс-номери | BREMBO 14939210; Bosch 986477192; Chevrolet 96320387; Daewoo 96316636 |
| Висота | 79.5 мм |
| Внутрішня висота барабану | 40 мм |
| Діаметр барабана | 180 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Spark, Matiz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 092 ₴



