
Автолампи Magneti Marelli Standard V24 PY21W (008508100000)
60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 008508100000
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Magneti Marelli SpA — італійська компанія, що розробляє та виробляє електрику та електроніку для автомобільної промисловості, дочіраючи компанію FIAT Group.
Компанія широко відома як технологічний партнер багатьох команд у моторних видах спорту: Чемпіонаті світу Формули-1, Чемпіонате світу ралі (WRC), Чемпіонате світу по мотогінках MotoGP та ін. Magneti Marelli розробила систему рекуперації кінетичної енергії (KERS) для команд Формули-1 — Ferrari, Renault, Toyota, Toro Rosso та Red Bull.
Вироби Magneti Marelli використовують команди Ferrari, Toro Rosso, Sauber і Lotus Renault.
Автолампи серії Standard 24V призначені для вантажних автомобілів. Вирізняються високою якістю, тривалим терміном експлуатації, вібростійкою конструкцією, чудовим освітленням дороги. Представлені у всіх типах ламп головного світла, внутрішнього та сигнального освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 008508100000 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Колір світіння | Помаранчевий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип лампи | PY21W |
| Цоколь | BAU15S |
| Потужність | 21 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 008508100000 |
| Вид | Лампа розжарювання |
| Кількість ламп в упаковці | 1 |
| Призначення | Лампа повторного вказівки поворотів |
| Напруга | 24 |
| Серія | Standard 24V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴

