
Диск гальмівний Dacia Logan (ABE) 7701204282 d=238
1 111 ₴
- Готово до відправки
- Код: 205076
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C3R002ABE |
| Виробник | ABE |
| Висота | 41 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dacia |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 12 мм |
| Сумісність з моделлю | 19, Rapid, Sandero, 11, 21, 1310, Clio, Logan, Megane, Super 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 61 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 111 ₴

