
Колодки гальмівні задні Fiat Ducato-Peugeot Boxer 94-> (MEYLE)
785 ₴
- Готово до відправки
- Код: 184581
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 239 2120 |
| Виробник | Meyle |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 109.5 мм |
| Висота | 49.8 мм |
| Товщина | 20.1 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 785 ₴

