
Колодки гальмівні задні Mercedes-Benz E-Class (W211-212) (MEYLE)
1 110 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 123550
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 233 3416 |
| Виробник | Meyle |
| Висота внутрішньої накладки | 57.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 16.7 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 141.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 140.2 мм |
| Сумісність з моделлю | CLS, S-Class, SL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 110 ₴/комплект

