
Колодки гальмівні задні Opel Astra J, Zafira C, Chevrolet Cruze, Aveo T300 (REMSA)
1 169 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 282939
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1432.02 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 42.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Довжина | 116.8 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 16.2 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з моделлю | Astra, Cascada, Orlando, Volt, Zafira, Aveo, Cruze, Mokka |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 169 ₴/комплект

