
Колодки гальмівні передні VW T4 (90-03) (JP Group)
561 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 295574
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1163706110 |
| Виробник | JP GROUP |
| Висота | 51 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 17.3 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
Інформація для замовлення
- Ціна: 561 ₴/комплект

