
Колодки гальмівні передні Fiat Scudo-Peugeot Expert 07-> с датч. (FTE)
1 533 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 187920
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BL2063A4 |
| Виробник | FTE |
| Висота | 66.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 18.9 мм |
| Ширина | 162.1 мм |
| Сумісність з моделлю | Jumpy, Scudo, Expert |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 533 ₴/комплект

