
Колодки гальмівні передні Renault Kangoo (97-07), Peugeot 206 (MEYLE)
758 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 112131
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 219 8018 |
| Виробник | Meyle |
| Висота | 47.2 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 130.6 мм |
| Сумісність з моделлю | Xsara, Kubistar, Kangoo, 206 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 758 ₴/комплект

