
Кульова опора
598 ₴
- Готово до відправки
- Код: VO-BJ-7192
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-BJ-7192 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 83 мм |
| Довжина | 54.8 мм |
| Місце встановлення | Передня права |
| Розмір конуса | 20.5 мм |
| Тип кріплення | Під прес |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
Інформація для замовлення
- Ціна: 598 ₴


