
Прокладка головки блоку
1 465 ₴
- Готово до відправки
- Код: 914.856
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 914.856 |
| Товщина | 1.57 мм |
| Товщина після затягування | 1.57 мм |
| Проекція поршня від | 0.87 мм |
| Проекція поршня до | 0.92 мм |
| Діаметр | 81 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Москвич, Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | 80, Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Aleko, Felicia, Transporter, Golf, Passat, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 465 ₴

