
Підшипник призначений для монтажу на маточину, кульковий, з елементами монтажу
1 412 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16-14 650 0020
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 16-14 650 0020 |
| Виробник | Meyle |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 108 мм |
| Конструктивні особливості | З кріпильними матеріалами |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, 21, 25 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 412 ₴

