
Прокладка головки блоку
3 682 ₴
- Готово до відправки
- Код: 428.450
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 428.450 |
| Товщина | 1.55 мм |
| Проекція поршня від | 0.84 мм |
| Проекція поршня до | 0.93 мм |
| Діаметр | 84.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, 3, 7-Series |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 682 ₴

