
Прокладка головки блоку
1 191 ₴
- Готово до відправки
- Код: 825.395
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 825.395 |
| Товщина | 1.5 мм |
| Товщина після затягування | 1.5 мм |
| Проекція поршня від | 0.91 мм |
| Діаметр | 84 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra, Astra, Kadett |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 191 ₴

