
Фільтр забору повітря
252 ₴
- Готово до відправки
- Код: CAF100501P
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр забору повітря
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Код запчастини | CAF100501P |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 334 мм |
| Ширина | 134 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Jeep, Audi |
| Сумісність з моделлю | 10, 80, Caddy, 100, Coupe, Jetta, Quattro, Transporter, Golf, Passat, Wrangler |
Інформація для замовлення
- Ціна: 252 ₴


