
Гальмівний диск
2 222 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986479S63
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівний диск
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 S63 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 46.3 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero Sport, Fullback |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 139.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 222 ₴





