
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
1 934 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986424485
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки Bosch
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 485 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 63.7 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Товщина | 20.1 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 154.8 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.3 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 934 ₴





