
Комплект гальмівних колодок - дискові
1 342 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986494528
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 528 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 51.8 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 122.8 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 122.9 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Volvo, Opel, Jaguar, Ford, Mazda, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Vectra, 3, XF, 9-3X, XJ, XK, xf sportbrake, C-Max, Transit Connect, C30, C5, C70, Kuga, Laguna, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, 9-3, Focus, Tourneo Connect, S-Type, S40, GT, V50, V40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 342 ₴







