
Комплект гальмівних колодок - дискові
1 091 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986461769
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 461 769 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 53.2 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Товщина | 16.3 мм |
| Ширина | 87.2 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Volkswagen, Audi, Skoda, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, DS3, Sharan, Jetta, 307, 308, Octavia, C2, C3, C4, Partner, Passat, Superb, Polo, Leon, 405, Toledo, A3, A4, 207, A6, A8, TT, Golf, Cordoba, 1007, Corrado, New Beetle, Galaxy, Berlingo, Xsara Picasso, A2, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 091 ₴







