
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
3 747 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986494947
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
0986494701 Тормозные колодки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 947 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 101.6 мм |
| Товщина | 18.1 мм |
| Ширина | 113.5 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, i8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 747 ₴





