
Фільтр повітря
461 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1457433593
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітря
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 433 593 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 216 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 166 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Figo, Fiesta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 461 ₴





