
Кульова опора
568 ₴
- Готово до відправки
- Код: ME-BJ-6301
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кульова опора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ME-BJ-6301 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Місце встановлення | Передня права |
| Розмір конуса | 12 мм |
| Тип кріплення | Під прес |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124, SL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 568 ₴


