
Кульова опора
487 ₴
- Готово до відправки
- Код: OP-BJ-5583
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кульова опора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | OP-BJ-5583 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Місце встановлення | Передня права |
| Розмір конуса | 12 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira, Omega, 9-5, Vectra, Meriva |
Інформація для замовлення
- Ціна: 487 ₴


