
Сальник валу колінчастого передній
275 ₴
- Готово до відправки
- Код: 854.180
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник валу колінчастого передній
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 854.180 |
| Виробник | ELRING |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Висота | 6 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Opel, Nissan, Honda, Hyundai, Smart, Isuzu, Mercedes-Benz, Mazda, Chevrolet, Kia |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, ix35, Note, Duster, Sonata, Juke, Optima, Kadett, Kangoo, Soul, Elantra, Sportage, 323, Logan/Stepway, Express, Carens, Pulsar, Qashqai, Cerato, Logan, Forfour, Fortwo, A-Class, Tiida, Zafira, Gemini, Mokka, Civic, Tucson, Clio, Megane, Almera, Combo, Sentra, Micra, Meriva, Astra, Corsa, Sandero, Scenic, B-Class, Cruze, Dokker, Vectra, i40, Fluence |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴


