
Гальмівний диск
1 572 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986479V09
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Brake disk
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 V09 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 31.9 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sonata, Optima, I30, Ceed, Grandeur |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 572 ₴

