
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
1 729 ₴
- Готово до відправки
- Код: FVR1876
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
PREMIER ECO FRICTION
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FVR1876 |
| Виробник | Ferodo |
| Висота | 55.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Товщина | 18.5 мм |
| Ширина | 156.4 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, G-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 729 ₴

