
Зубчастий паразитний/ведучий ролик ГРМ
1 811 ₴
- Готово до відправки
- Код: T43211
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зубчастий паразитний/ведучий ролик ГРМ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T43211 |
| Виробник | Gates |
| Тип | Ролик |
| Покриття | Гладке |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Lancia, Suzuki, Saab, Fiat, Cadillac, Jeep, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Signum, Doblo, 156, Insignia, Brava, Bravo, Ducato, Brera, Palio, Stilo, 500x, 500l, SX4, 159, Punto, 9-3, 9-5, Linea, Cherokee, Malibu, SX4 S-Cross, Tipo, Freemont, Zafira, 145, 146, Thesis, Grande Punto, Spider, Combo, MiTo, Cascada, GT, Astra, Croma, Vitara, Vectra, Delta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 811 ₴

