
Фільтр паливний
277 ₴
- Готово до відправки
- Код: CFF100250
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CFF100250 |
| Виробник | Champion |
| Висота | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 82 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Expert, 306, 206, Jumpy, Xsara, Scudo, Berlingo, Partner |
Інформація для замовлення
- Ціна: 277 ₴

