
Фільтр паливний
1 430 ₴
- Готово до відправки
- Код: CFF100438
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CFF100438 |
| Виробник | Champion |
| Висота | 160 мм |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLC-Class, Crossfire, G-Class, C-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 430 ₴

