
Фільтр паливний
958 ₴
- Готово до відправки
- Код: CFF100446
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CFF100446 |
| Виробник | Champion |
| Висота | 172 мм |
| Внутрішній діаметр | 69 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 958 ₴

