
Фільтр забору повітря
483 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX809
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр забору повітря
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 809 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 308.5 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 156 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota, Pontiac |
| Сумісність з моделлю | Previa, Trans Sport, Corona, Corolla, Camry, MR2, RAV4, Avensis, Celica, Picnic, ES |
Інформація для замовлення
- Ціна: 483 ₴

