
Фільтр палива
533 ₴
- Готово до відправки
- Код: PU 8013Z
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр палива
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PU 8013 z |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 90 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Astra, Frontera, Corsa, Zafira, Omega, 9-3, 9-5, Vectra, Meriva, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 533 ₴


