
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
2 659 ₴
- Готово до відправки
- Код: P54059
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 54 059 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 60 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 139 мм |
| Сумісність з маркою | Lincoln, Mazda |
| Сумісність з моделлю | MKX, CX-7, CX-9, Pajero Sport |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 659 ₴


