
Фільтр палива
1 418 ₴
- Готово до відправки
- Код: PU 8008/1
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр палива
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PU 8008/1 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 123 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, Q3, Passat, Alhambra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 418 ₴


