
Фільтр палива
1 456 ₴
- Готово до відправки
- Код: PU 9003Z
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Топливный фильтр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PU 9003 z |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 113 мм |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 81 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, S60, V70, XC60, XC70, V50, Mondeo, S80, C30, C70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 456 ₴


