
SATO Q+ Радіатор FORD S-Max 06-
3 941 ₴
- Готово до відправки
- Код: R12129
- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
Система охолодження одна з найважливіших систем в правильному функціонуванні автомобіля.
У категорії Система охолодження Sato tech представлені радіатори охолодження, інтеркулери, масляні радіатори, радіатори обігріву салону і радіатори кондиціонера для легкових автомобілів, а також легкої комерції.
Виробництво відбувається із застосуванням стандарту ISO / TS 16949: 2009, вся продукція піддається ретельному контролю - що гарантує якість і відповідність характеристикам OE продукції.
Радіатор - важливий елемент системи охолодження. При роботі двигуна виділяється велика кількість тепла. Для підтримки стабільної температури використовується охолоджуюча рідина, яка протікаючи через двигун відбирає у нього тепло, і знову охолоджується, протікаючи через радіатор, який віддає тепло в атмосферу.
Застосування: FORD S-Max 06-
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12129 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 670 мм |
| Ширина ядра радіатора | 449 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volvo, Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V40, S60, V70, Freelander, XC60, XC70, Mondeo, V60, S80, Discovery Sport, C-Max, Taurus, Galaxy, Range Rover Evoque, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метод складання | паяний |
| Розмір [мм] | 670 x 449 x 26 |
- Ціна: 3 941 ₴


