
SATO Q+ Конденсер AUDI A1 10-
3 515 ₴
- Готово до відправки
- Код: C12131
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конденсер (радіатор кондиціонера) виконує функцію теплообмінника в системі кондиціонування, і служить для того, щоб холодоагент в системі переходив з газоподібного в рідкий стан (процес конденсації).
Застосування: AUDI A1 10-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C12131 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 615 мм |
| Ширина ядра радіатора | 334 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Polo, Toledo, Rapid, A1, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метод складання | паяний |
| Розмір [мм] | 615 x 334 x 16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 515 ₴


