
SATO Q+ Масляний радіатор AUDI A6 01-
1 880 ₴
- Готово до відправки
- Код: O10114
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Система охолодження одна з найважливіших систем в правильному функціонуванні автомобіля.
У категорії Система охолодження Sato tech представлені радіатори охолодження, інтеркулери, масляні радіатори, радіатори обігріву салону і радіатори кондиціонера для легкових автомобілів, а також легкої комерції.
Виробництво відбувається із застосуванням стандарту ISO / TS 16949: 2009, вся продукція піддається ретельному контролю - що гарантує якість і відповідність характеристикам OE продукції.
Масляний радіатор
Для змазування рухомих частин використовується масло, яке в процесі змащення поглинає багато тепла. Для охолодження масла і гідравлічних рідин двигуна і масла автоматичних коробок передач в сучасних автомобілях все частіше використовують масляні радіатори як окремий блок.
Застосування: AUDI A6 01-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | O10114 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 99 мм |
| Ширина ядра радіатора | 96 мм |
| Глибина ядра радіатора | 73 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Phaeton, Bora, Superb, Cordoba, Polo, Toledo, A3, A4, Octavia, A6, A8, Leon, Golf, Passat, Alhambra, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метод складання | паяний |
| Розмір [мм] | 99 x 96 x 73 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 880 ₴


