
SATO Q+ Масляний радіатор VW Golf 97-
1 298 ₴
- Готово до відправки
- Код: O10108
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Система охолодження одна з найважливіших систем в правильному функціонуванні автомобіля.
У категорії Система охолодження Sato tech представлені радіатори охолодження, інтеркулери, масляні радіатори, радіатори обігріву салону і радіатори кондиціонера для легкових автомобілів, а також легкої комерції.
Виробництво відбувається із застосуванням стандарту ISO / TS 16949: 2009, вся продукція піддається ретельному контролю - що гарантує якість і відповідність характеристикам OE продукції.
Масляний радіатор
Для змазування рухомих частин використовується масло, яке в процесі змащення поглинає багато тепла. Для охолодження масла і гідравлічних рідин двигуна і масла автоматичних коробок передач в сучасних автомобілях все частіше використовують масляні радіатори як окремий блок.
Застосування: VW Golf 97-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | O10108 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 87 мм |
| Ширина ядра радіатора | 95 мм |
| Глибина ядра радіатора | 60 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Ford, Seat, Geely |
| Сумісність з моделлю | Bora, Jetta, Octavia, Passat, Escort, Superb, Caddy, PU, Polo, Fabia, Leon, Fiesta, Fox, Lupo, Toledo, Touran, A3, A4, Transporter, A8, TT, Golf, Roomster, Altea, Cordoba, Mondeo, Multivan, Crafter, New Beetle, Mustang, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метод складання | паяний |
| Розмір [мм] | 87 x 95 x 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 298 ₴


