
SATO Масляний радіатор VW Multivan 03-
1 418 ₴
- Готово до відправки
- Код: O10116
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Система охолодження одна з найважливіших систем в правильному функціонуванні автомобіля.
У категорії Система охолодження Sato tech представлені радіатори охолодження, інтеркулери, масляні радіатори, радіатори обігріву салону і радіатори кондиціонера для легкових автомобілів, а також легкої комерції.
Виробництво відбувається із застосуванням стандарту ISO / TS 16949: 2009, вся продукція піддається ретельному контролю - що гарантує якість і відповідність характеристикам OE продукції.
Масляний радіатор
Для змазування рухомих частин використовується масло, яке в процесі змащення поглинає багато тепла. Для охолодження масла і гідравлічних рідин двигуна і масла автоматичних коробок передач в сучасних автомобілях все частіше використовують масляні радіатори як окремий блок.
Застосування: VW Multivan 03-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | O10116 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 173 мм |
| Ширина ядра радіатора | 70 мм |
| Глибина ядра радіатора | 39 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Touareg, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метод складання | паяний |
| Розмір [мм] | 173 x 70 x 39 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 418 ₴


