
Радіатор системи охолодження
3 991 ₴
- Готово до відправки
- Код: R12191
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи охолодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12191 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 687 мм |
| Ширина ядра радіатора | 385 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Almera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір [мм] | 385 x 687 x 16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 991 ₴


