
Радіатор системи охолодження
4 180 ₴
- Готово до відправки
- Код: R12650
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи охолодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12650 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 700 мм |
| Ширина ядра радіатора | 418 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Caliber, Patriot, Compass, Sebring |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір [мм] | 700 x 418 x 16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 180 ₴


