
Радіатор системи охолодження
6 725 ₴
- Готово до відправки
- Код: R12317
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи охолодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12317 |
| Виробник | SATO tech |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 616 мм |
| Ширина ядра радіатора | 530 мм |
| Глибина ядра радіатора | 33 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 725 ₴


