
Радіатор системи охолодження
2 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: R12149
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи охолодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12149 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 554 мм |
| Ширина ядра радіатора | 376 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Porsche, Volvo, Plymouth, Opel, Peugeot, Volkswagen, Subaru, Hyundai, Smart, Ford, Mercedes-Benz, Jeep |
| Сумісність з моделлю | Vectra, Jetta, 307, 308, Sonata, Xsara, XV, C4, Partner, Passat, Sprinter, Grand Cherokee, C70, Porter, Voyager / Grand Voyager, Legacy, Taunus, 911, Focus, 206, Transit, Ascona, V40, Cabrio, Astra, Berlingo, Xsara Picasso, 101 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метод складання | паяний |
| Розмір [мм] | 376 x 554 x 27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 650 ₴

