
Радіатор системи охолодження
3 396 ₴
- Готово до відправки
- Код: R12220
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи охолодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12220 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 500 мм |
| Ширина ядра радіатора | 368 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Veloster, Solaris, Accent i25, Rio, i20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір [мм] | 500 x 368 x 16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 396 ₴

