
Радіатор системи охолодження
3 422 ₴
- Готово до відправки
- Код: R12211
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи охолодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12211 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 510 мм |
| Ширина ядра радіатора | 407 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Duster, Sandero, Dokker, Clio, Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір [мм] | 510 x 407 x 26 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 422 ₴

