
Радіатор системи охолодження
2 835 ₴
- Готово до відправки
- Код: R12336
+380 (97) 335-10-78
viber- +380 (63) 990-26-31
- +380 (68) 686-83-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор системи охолодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12336 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 538 мм |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Глибина ядра радіатора | 28 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, 1007, 207, 208, C2, C3, 406, C-Elysee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір [мм] | 380 x 538 x 28 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 835 ₴

